دات نت نیوک
فهرست محصولات فروشگاه

قوانین مرجوع‌کردن کالا

  • طرفین توافق می‌نمایند عودت کالا تا ۳۰ روز از زمان تحویل آن به خریداران قابل قبول باشد.
  • کالای تحویل داده شده توسط فروشنده معیوب، تاریخ مصرف گذشته یا مطابق مندرجات سفارش کالا و توصیفات آن نباشد. در این شرایط، بازاریاب پس از وصول کالا از خریدار، آن را به فروشنده عودت می‌دهد و فروشنده در ظرف یک روز کاری پس از دریافت آن، کالای معیوب و یا متفاوت با سفارش را مطابق انتخاب خریدار تعویض نموده و یا کل مبلغ آن را به بازاریاب عودت می‌دهد. چنا‌چه کالا به علت کمبود موجودی قابل تعویض نباشد، فروشنده بهای کالا را باید از طریق بازاریاب به خریدار پرداخت نماید.
  • کالا در شرایط نو و بدون این که از آن استفاده شده باشد (آکبند) به هر دلیل توسط بازاریاب یا خریدار باز پس و یا عودت داده شود. در این شرایط فروشنده مطابق در خواست خریدار و از طریق بازاریاب مبلغ کالا را به بازاریاب عودت می‌دهد و یا اقدام به تعویض کالا می‌نماید.
  • در صورتی که عودت کالا ناشی از قصور فروشنده نباشد، هیچ گونه هزینه حمل و نقل عودت سفارش، شامل حال فروشنده نخواهد شد و خریدار مسئول پرداخت هزینه خواهد بود.
  • در صورتی که فروشندگان شرایط مشخصی برای پذیرش عودت کالا از سوی خریدار داشته باشند که بر خلاف قوانین تجارت الکترونیک کشور نباشد خریداران تنها بر اساس و مطابق آن قوانین امکان بازگرداندن کالا را خواهند داشت در غیر این صورت عودت کالا امکان پذیر نخواهد بود.
راهنمایی می‌خواهید؟
در حال بارگذاری ابزار گفتگو...
راهنمایی می‌خواهید؟
_