دات نت نیوک
فهرست محصولات فروشگاه

اهداف بازاریاب و ویژگی های تیم

شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص) با اهداف بزرگی تاسیس شده است که تلاش می‌کند با مدیریت دقیق به این اهداف دست پیدا نماید. بدون شک حرکت به سمت جلو و رشد و پیشرفت این مجموعه و پروژه‌ی بازاریاب مرهون زحمات و تلاش تک تک افراد تیم bazaryab.com است و هیچ کس در مجموعه به تنهایی نمی‌توانست باعث موفقیت این پروژه بزرگ باشد.

تخصص به تنهایی کافی نیست. بلکه ایمان به موفقیت، خلاقیت، نوآوری، انرژی مثبت، شادابی و نشاط و هوش و استعداد و ابتکار عمل از ویژگی‌های اصلی ورود به تیم بازاریاب هستند. بازاریاب با استقبال از تمامی افرادی که توانایی‌های منحصر به فردی در خود می‌بینند و ایجاد شرایط لازم برای شکوفایی این افراد موجب پیشرفت هم‌زمان اعضای تیم و برند بازاریاب می‌شود. اگر تصور می‌کنید که می‌توانید به وسیله همکاری با تیم بازاریاب به موفقیت برسید، حتما جای شما این‌جا است.

شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم زیر و انتخاب واحد سازمانی مورد نظرتان که در آن حوزه تخصص لازم را دارید، فایل رزومه کاری خود را با فرمت pdf یا doc برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما اطلاعات شما را بررسی کرده و در صورتی که مورد قبول واقع شود و یا در آن دوزه زمانی به آن نیاز باشد، با شما تماس گرفته و برای مصاحبه دعوت می‌نمایند.

منتظر دیدار شما در مجموعه بزرگ شبکه تجاری بازاریاب هستیم:

فرم ثبت درخواست همکاری

راهنمایی می‌خواهید؟
در حال بارگذاری ابزار گفتگو...
راهنمایی می‌خواهید؟
_