طراحی سایت

شبکه تجاری بازاریاب با اهداف بزرگی تأسیس شده است که تلاش می‌کند با مدیریت دقیق به این اهداف نائل گردد. بدون شک حرکت به سمت جلو و رشد و پیشرفت این مجموعه و پروژه‌ی بازاریاب مرهون زحمات و تلاش تک تک افراد تیم bazaryab.com است و هیچ‌کس در این مجموعه به تنهایی نمی‌توانست باعث موفقیت این پروژه بزرگ باشد.

تخصص به تنهایی کافی نیست. بلکه ایمان به موفقیت، خلاقیت، نوآوری، انرژی مثبت، شادابی و نشاط و هوش و استعداد و ابتکار عمل از ویژگی‌های اصلی ورود به تیم بازاریاب است. بازاریاب از تمامی افرادی که توانایی‌های منحصر به فردی در خود می‌بینند استقبال کرده و با ایجاد شرایط لازم برای شکوفایی این افراد موجب پیشرفت هم‌زمان اعضای تیم و برند بازاریاب می‌شود. اگر تصور می‌کنید که می‌توانید به وسیله همکاری با تیم بازاریاب به موفقیت برسید، حتما جای شما این‌جا است.

شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم زیر و انتخاب واحد سازمانی مورد نظرتان که در آن حوزه تخصص لازم را دارید، فایل رزومه کاری خود را با فرمت pdf یا doc برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما اطلاعات شما را بررسی کرده و در صورتی‌که مورد قبول واقع شود و یا در آن دوره زمانی به آن نیاز باشد، با شما تماس گرفته و برای مصاحبه دعوت می‌نمایند.

منتظر دیدار شما در مجموعه بزرگ شبکه تجاری بازاریاب هستیم:

مشخصات فردی
وضعیت تحصیلی
دوره‌های کارآموزی
دوره‌های آموزشی
زبان‌های خارجی
آخرین سوابق کاری(چهار مورد آخر)
معرف
سایر مشخصات
ارسال مدارک