دات نت نیوک
فهرست محصولات فروشگاه

قوانین، مقررات و شرایط عمومی بازاریاب

  • تمامی افرادی که از وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل بازاریاب دات کام، متعلق به شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص) استفاده می‌نمایند، هنگام ثبت نام و عضویت در آن قوانین و مقررات آمده در آدرس اینترنتی (http://www.bazaryab.com/Terms-and-Conditions-of-Use) و صفحات قوانین منشعب از آن را به دقت مطالعه کرده و آن را پذیرفته‌اند و سپس اقدام به خرید و فروش می‌نمایند.
  • وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل وابسته به دامنه بازاریاب دات کام (http://www.bazaryab.com) متعلق به شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص) بوده و از این پس به اختصار به آن «بازاریاب» گفته می‌شود.
  • ماهیت بازاریاب معرفی فروشندگان در سراسر ایران است و هیچ گونه نظارتی بر اصالت، رعایت تشریفات گمرکی، کم و کیف، چگونگی و مانند محصولات ارائه شده توسط فروشندگان را در وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل بازاریاب دات کام ندارد. فروشندگان موطف به نمایش اطلاعات فنی کالا، شرایط حمل، شرایط پرداخت، شرایط گارانتی و توضیحات بیشتر در صورت وجود نکات خاص حسب قوانین تجارت الکترونیک هستند و خریدار می‌تواند بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط فروشندگان از بهترین فروشنده خرید خود را انجام دهد.
  • هزینه‌های دارایی و مالیات‌های مشمول بر درآمد حاصل از فروش کالا و خدمات بر عهده فروشندگان است.
  • در صورت خوداری خریدار از پذیرش کالا و استرداد آن به فروشنده به هر دلیلی حتی انصراف از خرید (حسب ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک) برای کالاهایی که مشمول این قانون هستند، بازاریاب هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نداشته و روابط حقوقی در این خصوص بین طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار است.