طراحی سایت
  • وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل وابسته به دامنه بازاریاب دات کام (https://www.bazaryab.com) متعلق به اشخاص حقیقی آقایان آرمین رحیمیان و محمدرضا مشکاتی بوده و از این پس به اختصار به آن «بازاریاب» گفته می‌شود.
  • تمامی اطلاعات آمده در فروشگاه بازاریاب شامل کالا و خدمات توسط فروشندگان مختلف در سراسر کشور تولید می‌شود که به تولیدکنندگان محتوای فروشگاه به اختصار «فروشنده» گفته می‌شود و بازاریاب اطلاعات تولید‌شده را مطابق آنچه که فروشنده منتشر کرده است تنها معرفی و بازاریابی می‌کند و فروشنده‌ی مستقیم کالا و خدمات نیست.
  • تمامی کالا و خدماتی که توسط فروشندگان در اپلیکیشن و وب‌سایت بازاریاب برای فروش منتشر شده است توسط خریداران قابل خریداری است. افرادی که از این طریق اقدام به خرید کالا و خدمات می‌نمایند به اختصار «خریدار» گفته می‌شود.
  • تمامی افرادی که از وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل بازاریاب دات کام استفاده می‌نمایند، هنگام ثبت‌نام و عضویت در آن قوانین و مقررات آمده در آدرس اینترنتی (http://www.bazaryab.com/Terms-and-Conditions-of-Use) و صفحات قوانین منشعب از آن را به دقت مطالعه کرده و آن را پذیرفته‌اند و سپس اقدام به خرید و فروش می‌نمایند و در صورتی‌که کاربران اپلیکیشن و وب‌سایت بازاریاب بدون مطالعه یا اطلاع از قوانین مذکور اقدام به خرید یا فروش یا سایر عملیات دیگر نمایند، «بازاریاب» حق دارد مطابق قوانین منتشر شده عمل نماید و عدم آگاهی افراد دلیل بر عدم اجرای قوانین نیست.
  • ماهیت بازاریاب معرفی فروشندگان و کالا و خدمات ایشان در سراسر ایران است و مطابق قوانین مندرج مسئولیت عملکرد و فروش کالا و خدمات مندرج در اپلیکیشن و وب‌سایت بازاریاب به عهده منتشر کننده (فروشنده مربوطه) بوده و بازاریاب هیچ‌گونه نظارتی بر اصالت، رعایت تشریفات گمرکی، کم و کیف، چگونگی و مانند محصولات ارائه شده توسط فروشندگان را در وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل بازاریاب دات کام ندارد. فروشندگان موظف به نمایش اطلاعات فنی کالا، شرایط حمل، شرایط پرداخت، شرایط گارانتی و توضیحات بیشتر در صورت وجود نکات خاص بر حسب قوانین تجارت الکترونیک هستند و خریدار می‌تواند بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط فروشندگان از بهترین فروشنده خرید خود را انجام دهد.
  • هزینه‌های دارایی و مالیات‌های مشمول بر درآمد حاصل از فروش کالا و خدمات بر عهده فروشندگان است.
  • در صورت خودداری خریدار از پذیرش کالا و استرداد آن به فروشنده به هر دلیلی حتی انصراف از خرید (بر حسب ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک) برای کالاهایی که مشمول این قانون هستند، بازاریاب هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص نداشته و روابط حقوقی در این خصوص بین طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار است.

بازگشت به فهرست قوانین بازاریاب