دات نت نیوک
فهرست محصولات فروشگاه

بازاریاب، سادگی در خرید و فروش آنلاین

بازاریاب مرکز خریدی مجازی به وسعت ایران

بیش از ۲۷ هزار وب سایت فروشگاهی در ایران به ثبت رسیده است. تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه طور می‌توانید کالای خود را از میان انبوهی از وب‌سایت‌های مختلف پیدا کنید؟ یا صرفا به مشاهده اطلاعات یک یا چند وب‌سایت بزرگ و معروف بسنده می‌کنید؟

بازاریاب یک بار برای همیشه مشکل جستجوی محصولات و بهترین انتخاب را برای خریداران خود حل کرده است! این‌جا مرکز خرید بزرگ اینترنتی است که روز به روز فروشگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی مختلفی در همه زمینه‌ها به آن می‌پیوندند تا شما به راحتی در حل شهری که هستید بهترین محصول را از میان بهترین فروشندگان در نزدیک‌ترین محل کار یا سکونت خود تهیه و در کم‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید!

بازاریاب، تلاش می‌کند صدها فروشگاه کوچک و بزرگ را با این که محصولات خوبی دارند ولی چون به تنهایی تلاش می‌کنند که دیده شوند را در یک پاساژ مجازی دور هم گردآورد تا با این هم افزایی همه آن‌ها بتوانند در مقابل چشمان شما قرار بگیرند و توان و یارای رقابت با غول‌های اقتصادی بزرگ را پیدا کنند. چه بسا قیمت‌هایی بهتر، کیفیت و گارانتی بهتر و سرعت عمل بهتری هم داشته باشند. تنوع و گستردگی این فروشگاه‌ها به راحتی به شما این اجازه را می‌دهد که همیشه قدرت انتخاب داشته باشید و بهترین خرید اینترنتی خود را تجربه کنید.

فروش مستقیم فروشندگان در مرکز خرید بازاریاب:


جستجو در بازار را با بازاریاب تجربه کنید!

با ورود فروشگاه‌های مختلف به مرکز خرید بازاریاب، به جای جستجو در گوگل و مشاهده نتایج غیر تجاری و نا مرتبط، کالای خود را در بازاریاب جستجو کنید.


راه حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین
راه حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین

معرفی خدماتی که بازاریاب برای رفع مشکلات فروش آنلاین بنگاه‌های اقتصادی ارائه می‌کند

معرفی پنل فروشگاهی و وب‌مارک در بازاریاب
معرفی پنل فروشگاهی و وب‌مارک در بازاریاب

بهترین راه حل آغاز یا افزایش فروش اینترنتی در کشور استفاده از خدمات بی نظیر «بازاریاب» است.


امکانات سایت بازاریاب برای خریداران

  • امکان جستجو، بررسی، مقایسه، انتخاب و خرید آنلاین محصولات از میان  صدها هزار محصول هزاران فروشنده در سراسر کشور
  • امکان انتخاب فروشندگان یک کالا بر اساس موقعیت جغرافیایی، سرعت ارسال کالا، میزان گارانتی و ضمانت‌های آن، رتبه‌بندی خریداران و...
  • امکان استفاده از اپلیکیشن موبایل با کاربری آسان و امکان اعمال انواع فیلتر اطلاعات محصولات و فروشندگان محصول
  • امکان برقراری ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده و دریافت استعلام
  • امکان امتیاز دهی و نظردهی به محصولات و فروشندگان
  • امکان مشاهده سه بعدی تصاویر برخی محصولات
  • امکان مشاهده جزئیات فنی محصولات و مقایسه آن‌ها با یکدیگر

اگر شما هم کالا یا خدماتی برای فروش دارید، می‌توانید بدون حتی یک ریال سرمایه گذاری پیشرفته ترین وب سایت فروشگاهی خود را از «بازاریاب» به صورت کاملا رایگان دریافت کنید و بدون نیاز به دانش فنی بالا محصولات خود را در سه جای مختلف به صورت کاملا مستقیم به فروش برسانید.

شبکه تجاری بازاریاب، با ارائه فناوری نوینی به نام «وب مارک» تنها ارائه کننده خدات بازاریابی و فروش مستقیم محصولات فروشندگان و عرضه‌کنندگان کالا و خدمات در کشور است که به شما این امکان را می‌دهد محصولات خود را در «سایت خود» و «سایت بازاریاب» و اپلیکیشن موبایل» بازاریاب به صورت هم‌زمان معرفی و به فروش برسانید. یک وب‌سایت فروشگاهی متصل به شبکه تجاری بازاریاب نیز با نام و دامنه خودتان به صورت رایگان دریافت خواهید کرد که بیشترین امکانات فروشگاهی یک فروشگاه اینترنتی را دارد.


فروش خود را آغاز کنید! چگونه محصولاتم را بفروشم؟
راهنمایی می‌خواهید؟
در حال بارگذاری ابزار گفتگو...
راهنمایی می‌خواهید؟
_