طراحی سایت

«بازاریاب» یک ابزار تولید وب‌سایت‌های فروشگاهی پیشرفته است که با نام دامنه‌ی شخصی شما وب‌سایت فروشگاهی با امکان دریافت اپلیکیشن‌های مختلف موبایل را دارد و محصولات وب‌سایت‌هایی که از این طیق راه‌اندازی شده‌اند را در سایت و اپلیکیشن «بازاریاب دات کام» برای فروش بیشتر به نمایش می‌گذارد.


«بازاریاب» یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه یک مرکز خرید بزرگ اینترنتی است که ابزار بسیار پیشرفته‌ای که پس از سال‌ها نقد و بررسی و تحلیل و تولید، به آن دست پیدا کرده‌ است را به صورت کاملا رایگان در اختیار صاحبین مشاغل کوچک و بزرگ قرار می‌دهد.

«بازاریاب» تنها با دامنه bazaryab.com فعالیت می‌کند و هر گونه فعالیت مشابه، کپی‌برداری بوده و پیگرد قانونی دارد.


اهداف

«شبکه تجاری بازاریاب» با هدف کاهش هزینه‌های ورود به تجارت الکترونیک طراحی شده است تا امکان ورود ضعیف‌ترین اقشار جامعه به این تجارت را نیز فراهم نماید. همچنین با ایجاد بستری مناسب برای معرفی تولیدات داخلی به خریداران و امکان انتخاب بهتر برای خریدار از مصرف‌کنندگان نیز حمایت می‌کند.

چشم‌انداز

امیدواریم با بستر فراهم شده امکان عرضه محلی کالا با جذب حداکثری فروشندگان خوش فکر و نوگرا، از تمرکزگرایی شرکت‌های بزرگ اینترنتی بکاهیم و رشد اقتصادی را از ابرقدرت‌های فروش اینترنتی که آسیب جدی به فروشگاه‌های کوچک زده‌اند خارج کرده و آن را همپا و بالاتر از آن به شکل عادلانه در سطح جامعه تقسیم کنیم. همچنین به پشتوانه کیفیت بالای کالاهای ایرانی مقدمات صادرات کالاهای تولید داخل را به کشورهای منطقه و بزرگ جهان فراهم آوریم.

تعهدات

«بازاریاب» تلاش می‌کند با نظارت دقیق بر عملکرد صحیح و پیشگیری از ورود فروشنده‌نماها امنیت خرید و فروش را در این مرکز خرید بزرگ اینترنتی کشور فراهم آورد. با این حال فروشگاه‌های رایگان که امکان خرید اینترنتی ندارند صرفا در این فروشگاه معرفی شده‌اند و «بازاریاب» مسئولیتی در قبال چگونگی معاملات خارج از وب‌سایت «بازاریاب» نخواهد داشت.


راه حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین
راه حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین

معرفی خدماتی که بازاریاب برای رفع مشکلات فروش آنلاین بنگاه‌های اقتصادی ارائه می‌کند.

معرفی پنل فروشگاهی و وب‌مارک در بازاریاب
معرفی پنل فروشگاهی و وب‌مارک در بازاریاب

بهترین راه حل آغاز یا افزایش فروش اینترنتی در کشور استفاده از خدمات بی‌نظیر «بازاریاب» است.