طراحی سایت

«بازاریاب» یک برند و نشانه ثبت شده به مالکیت شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص) است که همان طور که از نام آن پیدا است با هدف جستجو در بازار برای رشد اقتصادی فروشندگان و حفظ منافع اقتصادی خریداران ایده‌پردازی، آنالیز، طراحی تولید و توسعه داده شده است.


سهام‌داران، مدیران، پرسنل و برخی همکاران بازاریاب

«بازاریاب» یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه یک مرکز خرید بزرگ اینترنتی است که ابزار بسیار پیشرفته‌ای که پس از سال‌ها نقد و بررسی و تحلیل و تولید، به آن دست پیدا کرده‌ است را به صورت کاملا رایگان در اختیار صاحبین مشاغل کوچک و بزرگ قرار می‌دهد. لذا بازاریاب می‌تواند با تبلیغات وسیع و رایگان، فروشندگان بهترین کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب را به مصرف کننده نهایی معرفی نماید و کمکی برای بهبود وضعیت اقتصادی فروشندگان و تولیدکنندگان کالا باشد و همچنین بهترین ابزار برای خریدارانی که به دنبال بهترین منبع خرید در کشور هستند.

«بازاریاب» تنها با دامنه bazaryab.com فعالیت می‌کند و هر گونه فعالیت مشابه، کپی‌برداری بوده و پیگرد قانونی دارد.


اهداف

شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص) با هدف رشد و توسعه اقتصاد داخلی کشور و ایجاد بستری مناسب برای معرفی تولیدات داخلی به خریداران خارجی بر بستر اینترنت فعالیت می‌نماید.

چشم‌انداز

امیدواریم با بستر فراهم شده امکان عرضه محلی کالا با جذب حداکثری فروشندگان خوش فکر و نوگرا، از تمرکزگرایی شرکت‌های بزرگ اینترنتی بکاهیم و رشد اقتصادی را از ابرقدرت‌های فروش اینترنتی که آسیب جدی به فروشگاه‌های کوچک زده‌اند خارج کرده و آن را همپا و بالاتر از آن به شکل عادلانه در سطح جامعه تقسیم کنیم. همچنین به پشتوانه کیفیت بالای کالاهای ایرانی مقدمات صادرات کالاهای تولید داخل را به کشورهای منطقه و بزرگ جهان فراهم آوریم.

تعهدات

«بازاریاب» تلاش می‌کند با نظارت دقیق بر عملکرد صحیح و پیشگیری از ورود فروشنده‌نماها امنیت خرید و فروش را در این مرکز خرید بزرگ اینترنتی کشور فراهم آورد. با این حال فروشگاه‌های رایگان که امکان خرید اینترنتی ندارند صرفا در این فروشگاه معرفی شده‌اند و «بازاریاب» مسئولیتی در قبال چگونگی معاملات خارج از وب‌سایت «بازاریاب» نخواهد داشت.


راه حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین
راه حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین

معرفی خدماتی که بازاریاب برای رفع مشکلات فروش آنلاین بنگاه‌های اقتصادی ارائه می‌کند.

معرفی پنل فروشگاهی و وب‌مارک در بازاریاب
معرفی پنل فروشگاهی و وب‌مارک در بازاریاب

بهترین راه حل آغاز یا افزایش فروش اینترنتی در کشور استفاده از خدمات بی‌نظیر «بازاریاب» است.

آیا کمک می‌خواهید؟